Zarezerwuj wizytę539 697 444

Badanie Oligo Check - Diagnoza organizmu

Jeśli zależy Ci na kompleksowym badaniu i szybkiej ocenie stanu swojego zdrowia, OligoCheck jest idealnym rozwiązaniem. Pozwala zweryfikować niedobory minerałów i pierwiastków śladowych, a samo badanie trwa jedynie 3 minuty. Następnie nasz specjalista przeprowadzi dokładną analizę, pomoże w interpretacji wyników i przedstawi, jakie zmiany w codziennych nawykach i diecie możesz wprowadzić, aby poczuć się lepiej. Zadbaj o swoje zdrowie już teraz.

*Badanie Cardi Check

30 min / 100 zł

Cardi Check to badanie układu sercowo-naczyniowego za pomocą Oximetru. Badanie pozwala ocenić:

  • elastyczność tętnic i zmiany miażdżycowe,
  • reakcje serca na stres,
  • ostry i przewlekły stres, poprzez niezbędną równowagę rytmiczną z wykorzystaniem 5 wskaźników: Cardiflex, Cardistress, ANS, koherencji serca oraz IRT.

*Badanie OligoCheck - szybka diagnoza organizmu

45 min / 100 zł

Badanie umożliwia kompleksową analizę pierwiastków śladowych i metali ciężkich w tkankach. Pomiar odbywa się za pomocą skanera optycznego. Jest to niezwykle skuteczna technika błyskawicznego diagnozowania. 

W przypadku wykrycia niedoboru minerałów lub toksyczności organizmu nasz terapeuta może natychmiast zalecić odpowiednią terapię. Braki w pierwiastkach śladowych i minerałach stanowią jeden z głównych czynników wpływających na uczucie zmęczenia, podatność na stres, zmniejszoną koncentrację i zdolności intelektualne. Nagromadzenie toksycznych metali może prowadzić do poważnego zagrożenia zdrowia. 

Pomiar wykonywany jest na dłoni urządzeniem fotospektrometrycznym. Badanie określa pracę jelit, równowagę kwasowo-zasadową, stan trawienia i zanieczyszczenia wątroby. Test przedstawia poziom pracy systemu odpornościowego, nerwowego i hormonalnego. 

Badanie pozwala również ocenić jakość skóry, stan włosów, paznokci oraz stawów. Wynik otrzymywany jest po zaledwie trzech minutach. OligoCheck jest pierwszym badaniem tkanki miękkiej bez konieczności analizy włosa.

Zarezerwuj wizytę

Odpręż się i zregeneruj w Slow Concept.
    Logowanie

    Nie pamiętasz hasła?

    Zarezerwuj termin