Zarezerwuj wizytę539 697 444

Infuzja tlenowa przeciw wypadaniu włosów

Czym jest infuzja tlenowa? 

Infuzja tlenowa jest zabiegiem kosmetycznym polegającym na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry za pomocą tlenu pod wysokim ciśnieniem . Stosowany tlen jest hiperbaryczny, czyli w 100% czysty. Dzięki wysokiemu ciśnieniu możliwe jest wprowadzenie składników aktywnych w głębokie warstwy skóry. 

Dla kogo jest przeznaczony zabieg infuzji tlenowej? 

Infuzja tlenowa ze względu na to, że jest zabiegiem bezinwazyjnym i bezpiecznym może być stosowana prawie u każdego, również u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. 

W Slow wykonujemy zabieg infuzji tlenowej w przypadku problemów: 

 • Nadmierne wypadanie włosów oraz problemy z łysieniem 
 • Łojotok skóry głowy związany z nadmierną pracą gruczołów łojowych 
 • Zapalenie mieszków włosowych 
 • Łojotokowe zapalenie skóry
 •  Łupież tłusty i suchy 

Na czym polega i jak przebiega zabieg infuzji tlenowej przeciw wypadaniu włosów? 

Pierwszym etapem zabiegu jest dokładne oczyszczenie skóry ze zrogowaciałego naskórka oraz odblokowanie ujść mieszków włosowych. W tym celu wykonujemy delikatny peeling skóry głowy. Etap ten jest bardzo ważny, gdyż pozwala na lepsze przenikanie preparatu w głąb skóry. Następnie za pomocą specjalnego aplikatora umieszczonego w odległości ok. 1 mm od skóry głowy wprowadzamy do skóry tlen a razem z nim koktajl zawierający składniki aktywne, peptydy, witaminy, minerały i wiele innych cennych składników. Na tym etapie następuje intensywne dotlenienie oraz odżywienie mieszków włosowych i cebulek włosów. Infuzje tlenową wykorzystujemy nie tylko na skórę głowy ale również na łodygę włosa. Każdy zabieg kończymy sesją lampa led [Fototerapia światłem LED Celluma stosowana jest do poprawy zdrowia komórek, zmniejszania oznak starzenia, łagodzenia bólu i eliminacji trądziku. Znajduje zastosowanie w regeneracji skóry po zabiegach medycyny i chirurgii estetycznej, ze względu na skrócenie czasu gojenia tkanek.] Infuzja tlenowa jest zabiegiem w 100% bezinwazyjnym i bezbolesnym. 

Rekomendujemy wykonanie zabiegów infuzji tlenowej w serii: 4 zabiegi co tydzień, następnie 4 zabiegi co 2 tygodnie. Po takiej kuracji sugerujemy wykonanie 2 zabiegów przypominających w odstępach 3-6 miesięcy. W sumie cała seria składa się z ok. 10 zabiegów.

60 min / 300 zł

Zarezerwuj wizytę

Odpręż się i zregeneruj w Slow Concept.
  Logowanie

  Nie pamiętasz hasła?

  Zarezerwuj termin