Zarezerwuj wizytę539 697 444

Terapia Wavebalance

Wavebalance to silnie odprężająca terapia całego ciała na łóżku wodnym. Koncepcja pozwala zaoferować naszym Klientom zabieg na wodzie bez konieczności zanurzania się (tzn. na sucho). To holistyczne połączenie 5 elementów: ciepła, ruchu fal, wibracji, dźwięku oraz umiejętności manualnych terapeuty, w celu aktywacji procesów samoleczenia organizmu.

Organizm ludzki składa się w 70% z wody, dlatego też dzięki uciskowi na główne punkty energetyczne i miękkim ruchom wykonywanym przez terapeutę, wytwarzane podczas zabiegu drgania swobodnie przemieszczają się w ciele wprowadzając każdą jego komórkę w leczniczy rezonans i delikatnie pobudzają cały układ kostno-mięśniowy. Jest to zintegrowany i kompleksowy program aktywnego poruszania się – od szkoły ruchu i relaksu z ograniczonym udziałem terapeuty, poprzez zabieg typu joga masaż aż po odprężający masaż olejowy.

Dzięki Wavebalance uszczęśliwiamy naszych Gości nowościami, gwarantując im wyjątkowe masaże, które są postrzegane przez nich jako fenomenalne!

Masaż mięśni głębokich

Czasami potrzeba mocniejszego nacisku, aby dotrzeć do napięć mięśni spowodowanych naszym intensywnym życiem. Głęboki masaż mięśni ma na celu złagodzenie dolegliwości i stresu. Terapeuta ogrzeje Twoją skórę eterycznymi olejkami. Znajdzie problematyczne obszary, za pomocą akupresury i intensywną pracą przedramion i łokci uwolni Twoje ciało od stresu.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to najpopularniejsza forma masażu. Stosuje się w nim różne techniki (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje) wykorzystujące siłę nacisku na mięśnie, przy użyciu dłoni, przedramion oraz łokci. Masażysta dostosowuje siłę nacisku do potrzeb i preferencji osoby masowanej.

Masaż klasyczny rozluźnia napięte mięśnie, poprawia przepływ krwi, zwiększa elastyczność mięśni i zakres ruchomości oraz zmniejsza odczucia bólowe. Masaż klasyczny pozytywnie wpływa na samopoczucie i stan emocjonalny , redukując stres i zwiększając wydzielanie endorfin. Ten rodzaj masażu szczególnie polecany jest dla tych osób, które chcą poprawić swoje zdrowie fizyczne lub psychiczne.

Masaż sportowy

W masażu sportowym stosuje się podobne techniki do wykorzystywanych w masażu klasycznym. Różnica polega na tym, że w masażu sportowym pracuje się na określonym mięśniu lub grupie mięśniowej i używa się dużo większej siły nacisku niż w przypadku masażu klasycznego. Większa siła nacisku pozwala masażyście sportowemu na większą stymulację tkanki głębokiej powodując, że staje się ona mobilniejsza, elastyczniejsza i mniej podatna na urazy.

Masaż sportowy przyśpiesza regenerację mięśni, ścięgien i więzadeł, zmniejsza napięcie mięśniowe oraz zwiększa zakres ruchu, minimalizując ryzyko doznania kontuzji i zwiększając wydajność sportowca. Właśnie dlatego ten rodzaj masażu polecany jest przede wszystkim sportowcom oraz osobom amatorsko uprawiającym sport.

Masaż relaksujący

Dzięki temu masażowi przyniesiesz ulgę zmęczonym mięśniom, a Twoje ciało i umysł zapomną o rzeczywistości. Terapeuta z użyciem aromatycznych olejków dostosuje znane mu techniki do problemów Twojego ciała, aby osiągnąć ostateczny relaks i odmłodzenie. 

Masaż GuaSha

Leczniczy masaż wykonywany za pomocą kamienia GuaSha, na całe ciało. Jest to najstarsza i najrzadsza technika masażu, która polega na pocieraniu, skrobaniu („gua”) ciała specjalnym kamieniem aż do wystąpienia czerwonej wysypki, zaczerwienienia skóry,  utrzymujących się na skórze nawet kilka dni („sha”).  Efektem masażu jest pobudzenie przepływu krwi, dotlenienie skóry, wsparcie procesu detoksykacji i rozluźnienie napięć mięśniowych.

Masaż ten jest kilkakrotnie skuteczniejszy od konwencjonalnych masaży kamieniami. Jest on wykorzystywany w tradycyjnej medycynie chińskiej j i do tej pory sposób jego wykonywania utrzymywany jest w tajemnicy.

60 min – 200 zł

Masaż Biodynamiczny

Masaż całego ciała dostosowany do indywidualnej reaktywności osoby masowanej. Zastosowane techniki relaksacyjne wpływają na zrównoważenie przepływu energii przez organizm. Zlikwidowane zostają napięcia w mięśniach i narządach wewnętrznych. Masaż ma na celu poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego.

60 min – 200 zł

Cryo T Shock (łokieć tenisisty)

Łokieć tenisisty, czyli przeciążenie przyczepów ścięgien do kości. Powstaje w wyniku nakładających się mikrourazów. Osoby zmagające się z tą dolegliwością odczuwają ból, który pojawia się po zewnętrznej stronie stawu łokciowego i promieniuje do przedramienia oraz nadgarstka.

W Slow Concept mamy na to radę – Cryo T- Shock.

Kilkunastominutowy zabieg termiczny pomoże Ci uwolnić się od dyskomfortu i bólu.

Cryo T Shock (ból kręgosłupa)

Ból pleców to bardzo częsta przypadłość, szczególnie w dzisiejszych, szybkich czasach. Przyczyn jest wiele. Jedną z nich są spięte mięśnie. Stres odkłada się w naszym ciele, co mogą zdradzać różne symptomy- między innymi właśnie ból pleców.

Terapia termiczna Cryo T-Shock przyniesie Ci znaczącą ulgę

Zabiegi wykonujemy w serii 6-8 razy, każdy z nich trwa kilkanaście minut. Cena 50-100 zł.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Zarezerwuj termin