Zarezerwuj wizytę539 697 444

Mezoterapia mikroigłowa na włosy

Mezoterapia mikroigłowa doskonale sprawdza się w przypadku wszelkich typów wypadania włosówi łysienia. Przy jej wykonywaniu, wykorzystujemy niewielkie urządzenie EPN z jednorazowymi końcówkami z igłami, które poprzez mikronakłucia stymulują naskórek oraz ułatwiają wprowadzenie substancji odżywczych wgłąb skóry. Umożliwia ono do 1300 nakłuć na sekundę na głębokość – w zależności od potrzeb – od 0,5 do 3 milimetra. 

Dzięki nakłuciom skóry głowy i będącymi ich efektem mikrouszkodzeniami jej głębszych warstw, ta intensywnie się regeneruje. Prowadzi to do odrastania włosów. Ponadto, zabieg mikronakłuwania hamuje proces łysienia, odmładza naskórek, odżywia całą skórę głowy, a dodatkowo – dzięki elektroporacji – wprowadza do jej głębszych warstw specjalne substancje aktywne zawierające ważne witaminy i koktajle odżywcze. 

Wskazania do wykonania: 

 • wypadanie włosów
 •  postępujący proces łysienia 
 • pogarszająca się kondycja włosów i skóry głowy 
 • zmniejszanie się grubości włosów 
 • niszczenie się struktury przestrzennej włosów 
 • zakola 

Przyjmuje się, że dla osiągnięcia najbardziej zadowalających efektów należałoby wykonać serię od 4 do 8 zabiegów – każda w tygodniowym odstępie czasu. Każdy zabieg kończymy sesją światłem LED*.

Niezastąpiony w trychologii Skutecznie dostarcza czynniki wzrostu do komórki dzięki elektroporacji mimo bezpiecznego płytkiego mikronakłuwania.

 *Fototerapia światłem LED Celluma stosowana jest poprawy zdrowie komórek, zmniejszania oznak starzenia, łagodzenia bólu i eliminacji trądziku. Znajduje zastosowanie w regeneracji skóry po zabiegach medycyny i chirurgii estetycznej, ze względu na skrócenie czasu gojenia tkanek.

60 min / 350 zł

Zarezerwuj wizytę

Odpręż się i zregeneruj w Slow Concept.
  Logowanie

  Nie pamiętasz hasła?

  Zarezerwuj termin