Zarezerwuj wizytę539 697 444

Rytuały SPA Codage Paris na ciało

Rytuały ciała francuskiego laboratorium Codage Paris dostępne w Slow Concept to wysokiej klasy pielęgnacja, której szukasz. Odpowiedź na potrzeby skóry dla najbardziej wymagających osób. Codage Paris to naturalne, wegańskie i bogate w opatentowane składniki aktywne kosmetyki stworzone, by skutecznie pielęgnować skórę.

*Peeling ciała

45 min / 200 zł

Peeling całego ciała eliminuje martwe komórki, poprawia strukturę skóry i pozostawia ją niesamowicie miękką. Zawartość oleju makadamia pozwala na regenerację, odżywienie i ujędrnienie zwiotczałej i zniszczonej skóry. Stymuluje krążenie krwi oraz limfy, wspomagając tym samym walkę z cellulitem.

*Masaż odprężający

60 min / 250 zł

To idealny masaż dla aktywnych fizycznie, który można zastosować zarówno przed, jak i po treningu. Zabieg rozpoczyna się od peelingu całego ciała. Kolejnym etapem jest masaż, który skutecznie i natychmiastowo redukuje napięcia mięśniowe. Pomaga się zrelaksować i przynieść ukojenie zmęczonym mięśniom.

*Masaż - drenująco - ujędrniający

60 min / 250 zł

Zabieg rozpoczyna się peelingiem całego ciała. Połączenie masażu i wysoce skoncentrowanych kosmetyków specjalistycznych intensywnie stymuluje funkcje skóry, pozostawiając ją zrewitalizowaną na długo. Masaż przyczynia się do ujędrnienia i wygładzenia ciała, co owocuje zdrowym i młodym wyglądem.

*Spersonalizowany zabieg na ciało

90 min / 350 zł

Zabieg, który łączy w sobie peeling całego ciała oraz specjalnie opracowany przez nas masaż manualny. Wykonywany jest przy użyciu relaksacyjnych olejów oraz serum do ciała, bogatego w substancje aktywne. Dedykowany każdemu rodzajowi skóry, pozwala na pełną relaksację ciała i zmysłów, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

*Masaż antystresowy

45 min / 250 zł

Relaksujący masaż górnych części ciała, obejmujący plecy, szyję i skalp, eliminuje zmęczenie i napięcie, zapewniając działanie antystresowe. Zastosowane techniki są niezwykle delikatne i całkowicie nieinwazyjne. Zabieg jest przyjemny i głęboko relaksujący, co pomaga w kompleksowym „zresetowaniu” organizmu. Efektem zabiegu jest osiągnięcie głębokiego stanu wyciszenia, jednocześnie zwiększając energię i siłę do działania.

*Rytuał Codage Haute Couture

120 min / 600 zł

Rytuał całego ciała, który wprowadza w stan odprężenia i głębokiego relaksu. Zabieg obejmuje stopy, nogi, tułów, ramiona oraz ręce, ze specjalnym uwzględnieniem punktów spustowych i linii energetycznych. Pierwszym krokiem jest peeling całego ciała, który przechodzi w masaż z wykorzystaniem ciepłego oleju. Ostatnim etapem jest niezwykle kojący masaż głowy, a następnie masaż twarzy, wykonany przy użyciu serum Codage (w cenę zabiegu uwzględnione jest badanie urządzeniem Smart Mirror).

*Masaż relaksacyjny

60 min / 250 zł

Zabieg idealny dla osób poszukujących ukojenia i wyciszenia. Peeling całego ciała, od którego rozpoczyna się zabieg, działa łagodząco na skórę i zmysły. Relaksujący masaż niweluje napięcia mięśniowe, koi ciało i umysł, i wprowadza w głęboki stan wyciszenia. 

Zarezerwuj wizytę

Odpręż się i zregeneruj w Slow Concept.
    Logowanie

    Nie pamiętasz hasła?

    Zarezerwuj termin