Zarezerwuj wizytę539 697 444

Wavebalance

Wavebalance to wyjątkowo relaksująca terapia całego ciała, która odbywa się na specjalnie zaprojektowanym łóżku wodnym. Innowacyjna koncepcja pozwala na doświadczenie terapii wodnej bez konieczności zanurzania się (na sucho). To holistyczne połączenie 5 elementów: ciepła, ruchu fal, wibracji, dźwięku oraz umiejętności manualnych terapeuty, czego efektem jest aktywacja procesów samoleczenia organizmu.

Ludzki organizm składa się w 70% z wody, co sprawia, że dzięki uciskowi na kluczowe punkty energetyczne i miękkim ruchom wykonywanym przez terapeutę, wytwarzane podczas zabiegu drgania swobodnie przemieszczają się w ciele. Każda komórka zostaje wprowadzona w leczniczy rezonans, delikatnie pobudzając cały układ kostno-mięśniowy. To kompleksowy program aktywnego poruszania się, integrujący wiele aspektów – od szkoły ruchu i relaksu z ograniczonym udziałem terapeuty, poprzez zabieg typu joga masaż, aż po odprężający masaż olejowy.

*Wavebalance Harmony masaż na łóżku wodnym

50 min / 250 zł

Zabieg z wykorzystaniem oleju łączy w sobie masaż z dogłębną pielęgnacją. Synchronizacja ruchów całego ciała z falowaniem wody pomaga eliminować skumulowane w nim blokady.

Dzięki wibracjom wody i dźwięku delikatne ruchy masażysty stają się współodczuwalne. Masaż przechodzi od tempa dynamicznego do relaksacyjnego, rozluźniając wszystkie spięte mięśnie.

*Wavebalance Rytuał z peelingiem ciała

70 min / 330 zł

Relaksujący i odżywczy olejowy masaż połączony jest z liftingujacym masażem twarzy i peelingiem całego ciała. Ten wyjątkowy rytuał opiera się na właściwościach oleju kokosowego, który nawilża i odżywia skórę, jednocześnie wprawiając ciało w poczucie głębokiego odprężenia.

*Wavebalance Yoga Masaż, na łóżku wodnym

25 min / 150 zł

W trakcie zabiegu terapeuta indukuje rytmiczne fale, które rozprzestrzeniają się w całym ciele. Techniki masażu delikatnie mobilizują stawy i tkankę łączną, umożliwiając osiągnięcie stanu głębokiego odprężenia oraz poczucia lekkości i unoszenia się na wodzie.

*Wavebalance Olejowy Rytuał na łóżku wodnym

50 min / 250 zł

Masaż z olejem łączy w sobie pielęgnację i masaż całego ciała. W efekcie następuje synchronizacja ruchów całego ciała z falowaniem wody, likwidując blokady. 

Delikatne ruchy masażysty są współodczuwalne dzięki wibracjom wody i dźwięku. Tempo masażu przechodzi z dynamicznego na relaksacyjny, rozluźniając przy tym wszystkie spięte mięśnie.

*Wavebalance terapia dla kobiet w ciąży

50 min / 250 zł

Pełen pakiet relaksacyjny stworzony specjalnie dla młodych i przyszłych mam. Wybraliśmy specjalnie opracowane, pielęgnujące zabiegi, które pomogą oczekującym mamom poczuć się jak najlepiej. Połóż się wygodnie na naszym wodnym łóżku i pozwól naszemu terapeucie złagodzić zmęczone, ciężkie stopy i nogi oraz inne dolegliwości, towarzyszące temu wymagającemu okresowi.

Zarezerwuj wizytę

Odpręż się i zregeneruj w Slow Concept.
    Logowanie

    Nie pamiętasz hasła?

    Zarezerwuj termin