Zarezerwuj wizytę539 697 444

Zabiegi Codage

Kosmetyki Codage to znacznie więcej niż zwykłe preparaty pielęgnacyjne. Stanowią one prawdziwe koktajle składników aktywnych, działających synergicznie, aby jak najprecyzyjniej odpowiedzieć na specyficzne potrzeby Twojej skóry.

*Spersonalizowany zabieg na twarz

90 min / 350 zł

Zabieg na twarz i dekolt odpowiadający na Twoje indywidualne potrzeby. Rytuał uzupełnia masaż skóry głowy, który odpręży Cię i poprawi Twoje samopoczucie.

W cenie zabiegu badanie urządzeniem Smart Mirror.

*Peeling rozświetlający

40 min / 200 zł

Profesjonalny peeling, który wygładza skórę i skutecznie redukuje przebarwienia. W połączeniu ze starannie wyselekcjonowanymi aktywnymi składnikami pielęgnacyjnymi zapewnia spektakularne efekty widoczne już po pierwszym zabiegu, pozostawiając Twoją cerę gładką i promienną.

*Zabieg na twarz, szyty na miarę

60 min / 250 zł

Zabieg bankietowy zwalcza oznaki zmęczenia i wygładza skórę, pozostawiając ją gładką, ujędrnioną i zrewitalizowaną. Szyty na miarę, odpowiada nawet na najbardziej specyficzne potrzeby skóry. 

*Głębokie oczyszczenie twarzy

60 min / 250 zł

Zaprojektowany specjalnie do oczyszczania , nawilżania i łagodzenia męskiej skóry. Ten głęboko oczyszczający zabieg na twarz usuwa martwy naskórek i wszelkie zanieczyszczenia, przywracając skórze naturalny, zdrowy blask.

*Zabieg rozświetlający

45 min / 200 zł

Ten zabieg bankietowy zwalcza oznaki zmęczenia. Skóra jest wyraźnie wygładzona, ujędrniona i zrewitalizowana. Sekret zabiegu rozświetlającego tkwi w specjalnie dobranych serach, a ruchy autorskiego masażu wygładzają i dodają skórze blasku.

Zarezerwuj wizytę

Odpręż się i zregeneruj w Slow Concept.
    Logowanie

    Nie pamiętasz hasła?

    Zarezerwuj termin